Hızlı İletişim : 444 1 659 | Tüm psikolojik faaliyetlerin buluştuğu en üst kuruluş!
İstatistikler 01.10.2014 tarihinde, ilgili eğitim kurumu web sitesinden alınmıştır.
Kurum İstatistikleri
Öğrenci Veritabanı
Eğitim
Belge

SertifikaPress Eğitim Akademisi, Federasyonumuz Yönetim Kurulunun 01.04.2014 tarih ve 2014/007 sayılı kararı ile akredite edilmiştir.

Birçok önemli sektörde yer alan alanında öncü Pressgrup bünyesinde bulunan SertifikaPress Sertifika Programları sizi geleceğe hazırlıyor. Sertifika Programlarımız mezunlarımızın çeşitli firmalardan iş teklifleri alıp, iş dünyasında başarılı çalışmalar yapacağı şekilde düzenlenmektedir. Kurumumuz, akademik sertifikasyon bilirkişiliği ile akreditasyon ve sertifikasyonu üzerine tescilli olup, ticaret sicil ve vergi dahil bilumum kayıtlarda, Türkiye’de sadece bu iştigal üzerine görev üstlenmiş, bu misyon ve vizyondaki tek kurumdur. Çalışmalarımız, dünya standartlarına uygun hale getirilmesi açısından, üst uluslararası bilirkişi kurumları tarafından denetlenmekte ve akredite edilmektedir.

Pressgrup, eğitim alanında gerçekleştirmiş olduğu atılımları genişleterek çoğaltırken İstanbul ve Ankara başta olmak üzere birçok ile yayılan örgün eğitim merkezlerini de buna paralel olarak artırmaktadır. Bu kuruluşlar özellikle bir dersane anlayışından çok, mezun olunduğunda öğrencilere diplomanın yanında bir kariyer/iş sunmak amacına göre hareket etmektedirler. Mezunlarımızın Grubumuz bünyesinde çalıştırılması tercihimizdir. Özellikle madencilik alanında büyük yankı meydana getirecek Madenkent projemiz (Anadolu için), binlerce mezunumuza gelecek sunacaktır. Ancak, genel anlamda işsizlik değil, kalifiye personel yetersizliği hususunun altını çizmekteyiz. Kalifiye personel olmanın birinci şartı yabancı dil iken, diploma yine ikinci sırada yer almakta, deneyim ve başarı ise tamamlayıcı unsurlar olmaktadır.

St. Clements UniversityAkademiPressTercümePress, INTERcsf, TercümeArea, Georgia Mining Industry, İhalePress, GoldPress, Bilal Semih BOZDEMİR Maden ve Değerli Taşlar Müzesi, psikolojiM Dergisi, Akademik EDUpress Dergisi gibi kuruluşları bünyesinde barındıran Pressgrup, inşaat,otomotiv, madencilik,enerji, eğitim, yazılı medya sektörleri gibi geniş bir yelpazede hizmet vermekte, bu da mezunlarımıza yönelik istihdam imkanlarını oldukça arttırmaktadır.

SertifikaPress Türkiye’nin ilk uluslararası akreditasyona sahip online eğitim kurumudur. Tüm eğitim ve sertifikalarımız uluslararası düzeyde onaylanarak akredite edilmektedir. Uluslararası akreditasyon belgesi ve denetleme işlemleri, Amerika Birleşik Devletleri’nde resmi olarak onaylı ve 1870 yılından beri faaliyetlerine devam etmekte olan American Association for Higher Education & Accreditation (Amerikan Yüksek Öğrenim ve Akreditasyon Kurumu – AAHEA) tarafından yürütülmektedir. Uluslararası arenada sizlere güç katmak için yoğun çaba sarf eden kurumumuz, yepyeni akredite kuruluşlar ile portföyünü geliştirmekte ve bu alanda sizlere sınırsız destek olmaktadır. Bu bağlamda European Association for Higher Education and Accreditation® kurumu ile yapılan akredite çalışması neticesinde, SertifikaPress 47201 seri numarası ile European Association for Higher Education and Accreditation® akredite kuruluşu olmaya hak kazanmıştır (2012). Tüm eğitim ve sertifikalarımız uluslararası düzeyde onaylanarak akredite edilmektedir. Uluslararası akreditasyon belgesi ve denetleme işlemleri, European Association for Higher Education and Accreditation® (Avrupa Yüksek Öğrenim ve Akreditasyon Kurumu – EAHEA) tarafından yürütülmektedir.

You may also like