Hızlı İletişim : 444 1 659 | Tüm psikolojik faaliyetlerin buluştuğu en üst kuruluş!
İstatistikler 01.10.2014 tarihinde, ilgili eğitim kurumu web sitesinden alınmıştır.
Kurum İstatistikleri
Uluslararası Öğrenci
TR Başvuru
TR Mezun

Uluslararası “St Clements University”, Federasyonumuz Yönetim Kurulunun 01.04.2014 tarih ve 2014/007 sayılı kararı ile akredite edilmiştir.

Çağdaş Medeniyetler seviyesine ulaşmak , Dünya Eğitim / Kültür seviyesine erişmek ve paralel hareket etmek için St.Clements University şimdi Türk öğrencilerinin yanında. Sınav vb. zorunluluk ve şartlar olmaksızın St.Clements University ‘nin kapıları şimdi size de ardına kadar açık. ÖSS vb. sınavlara girmiş olmak gerekmemektedir. Eğitiminizi yarıda bırakmış iseniz ve bir yerlerden başlamak istiyorsanız, herhangi bir fakülte mezunu değilseniz; yüksek lisansınızı tamamlamak istiyorsanız; doktoranızı dünyanın en saygın üniversitelerinden birisinde yapmak istiyorsanız; çalışırken öğrenim görmek istiyorsanız; mezun olunca tercih edilen bir personel adayı olmak istiyorsanız;

Okumak için değil, mezun olduğunuzda gerçekten iyi bir öğrenim tamamlamanın mutluluğunu ve gururunu yaşamak istiyorsanız; şimdi bunu gerçekleştirebilirsiniz! St. Clements University’desiniz! Eğitim-öğretim, uzaktan eğitim şeklinde gerçekleştirilmektedir. Dilerseniz eğitiminizin tümünü ya da bir kısmını yurtdışı kampüslerimizde yapabilirsiniz. Uzaktan eğitim başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Doğru Üniversitedesiniz. Çünkü:
St. Clements University bir International (Uluslararası) Üniversitedir.
St. Clements University bir çok hükümet, Eğitim Bakanlığı ve Yüksek Öğretim Bakanlığı tarafından onaylı ve hükümetlerin arkasında olduğu tek üniversitedir.
St. Clements University Group is an accredited member of the International Association for Distance Learning.
St. Clements University ve grubuna bağlı dünyadaki tüm kampüsler ve ilişkili okullar Uluslararası Uzaktan Eğitim Birliğine bağlıdır ve bu birim ve alt birimleri ile birlikte ulusal oluşumlara akreditedir.
St. Clements University’de, daha önceki deneyimlere dayalı bir eğitim kabul edilmemektedir. Buna dair diploma/sertifika vermektedir. Ancak daha önceki deneyimler, devam edilen ders için, öncelikle ders öğretim üyesinin kabul etmesi koşulu ile muafiyet hakkı verebilir. Kati kararı Üniversite yönetimi verir.
St. Clements University’de Lisans programları öğrenim süresi 4 yıldır. 150 krediyi tamamlayan öğrencimiz mezun olabilir.
St. Clements University dünyanın seçkin Profesör ve Öğretim Üyelerinin bulunduğu bir üniversitedir; örnekler mi?
Deputy President: Professor Dr Wong Eng Kong
Vice President: Dr Sam Maligi II – Sierra Leone
Secretary: Mrs Paula Kamara – Sierra Leone
Deputy Secretary: Dr Teju Somorin – Nigeria
Assistant Secretary: Mrs Haja F Sesay – Sierra Leone
Executive Member: Dr Herman O Moshi – Tanzania
Executive Member: Ms Hilda Hall – Uganda ve onlarcası

St. Clements University 2004 London Graduation Convocation ‘da Muhammad Mustafizur Rahman, Nadeen Ud Din ve Muhammad Tauseef ve 2005 London Graduation Convocation’ da Betty Oyinda Worgu, Sherene Dian Wint ve Sonya Kenisha Wint tarafından temsil edilmiştir.

You may also like